11 Ağustos 2016

Nasıl Çalışıyoruz?

Öncelikle sektörünüzün, müşteri portföyünüzün ya da hedeflerinizin analizini yaparak ne tür bir videoya ihtiyaç duyduğunuzu sizinle birlikte kararlaştırıyoruz.

Analiz sonucunda belirlenen amaçlar doğrultusunda 360 derece video prodüksiyon hizmetini çekim ve çekim sonrası süreç olarak sağlayarak videonuzu yayına hazır hale getiriyoruz.

Tamamlanan prodüksiyon sonucunda ortaya çıkan 360 derece videonuzu isteğinize göre Youtube, Facebook veya DVD formatında tarafınıza 1 adet VR gözlük hediyenizle birlikte teslim ediyoruz.

VRTURKS ekibi tarafından hazırlanmış 360 derece videolarınızı ister akıllı telefonlarınızda, ister masaüstü ya da laptop bilgisayarlarınızda isterseniz de Samsung Gear VR, Oculus Rift, Google Card Board cihazlarınızla izleyebilir ve bu özgürlük deneyimini yaşayabilirsiniz.

Teknoloji son sürat ilerlerken ve rekabet ortamı her geçen gün sertleşirken çağdaş teknolojiyi kullanarak rakiplerinizin önüne geçmek için 360 derece videonuzla dijital ortamlarda yer almak isterseniz tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.