9 Ağustos 2016

Neler Yapabiliriz?

Düğün

Düğün videolarında gelin ve damat salona giriş yaparken, ilk dansını ederken veya halay çekerken kamera hep onların üzerindedir.

• Gelin odası hazırlığı

• Salona giriş

• İlk dans

• Prodüksiyonlu düğün eğlence video klibi

Doğum günü

• Mum üfleme

Mezuniyet

• Kep atma

Konser

Etkinlik-Organizasyon

Emlak

Kurumsal Tanıtım

Düğün videolarında gelin ve damat salona giriş yaparken, ilk dansını ederken veya halay çekerken kamera hep onların üzerindedir. Peki ya size düğününüzde ilk dansınızı ettiğiniz sırada ailenizin mutlu, gururlu bakışlarını da gösterebileceğimizi söylesek? Veya halaydaki her bir bireyin coşkusunu tam merkezden yaşayabileceğinizi? Biz zaten evliyiz çocuğumuz bile var derseniz, çocuğunuzun doğum gününde o pastayı üflerken kameranın arka tarafında neler olduğunu da merak ediyorsanız size bunu da gösterebileceğimiz bir imkan sunsak ne derdiniz? Tüm bu deneyimler ve daha fazlası için 360 video teknolojisinden faydalanıp size özel videonuzu hazırlayabiliriz. Güzel anılarınızı tekrar yaşamak hiç bu kadar mümkün olmamıştı.

Kurumlarınızın (Okul, hastane, restoran) interaktif tanıtımlarında kullanabileceğiniz ya da anılarınızı(Düğün, doğum günü, mezuniyet) her açıdan kayıt altına alıp tekrar yaşamanıza imkan tanıyan, isteğinize göre şekillenen veya mevcut taslaklarımızdan faydalanabileceğiniz 360 derece videoları ister sabit ister hareketli olarak çekebiliriz.

360 video teknolojisi bilinen video prodüksiyon yöntemlerinden farklı bir çekim sonrası süreç ihtiyacı duymaktadır. Uzman ekibimizle çekilen 360 derece videolarınızın çekim sonrası sürecini yürütüp yayınlanmaya hazır hale getirebilir ve Youtube, Facebook gibi kanallardan yayınlayabiliriz.

360 derece video prodüksiyon hizmetinin yanında ister baskıya hazır halde ister web sitenizde veya sosyal medyada kullanmanız için yüksek kalitede 360 derece fotoğraf çekimi de yapabiliriz.